realitni makler remax zdenek ciboch new

Certifikovaný realitní makléř

Zdeněk Ciboch

Na realitním trhu se pohybuji již devátým rokem. K této práci mě přivedl majitel kanceláře Miroslav Štrojsa, se kterým jsme se shodli na tom, že standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Dobrou průpravou mi byla praxe v obchodním prostředí, kde jsem pochopil, že cílem není prodat můj produkt, ale spíš řešit potřeby mého klienta. Potřebujete prodat nemovitost? Jsem pro Vás ten pravý!

Vzdělávání a aplikace nových trendů jsou dnes nutností. Certifikace ISO je toho důkazem. Roky práce v marketingu a v obchodě mně naučili jedné věci – spokojený klient mi přivede tři další, nespokojený deset odradí. Spolehlivost je důležitá při budování jména a značky. Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Nespokojím se s průměrem. Slovu profesionál se snažím dát nový rozměr.

Reference mých klientů

Špičkový servis, příjemné jednání, rychlost, serióznost. Pan Ciboch je profesionál na svém místě, spolupráci vřele doporučuji.

Martin Derkač

Už nehledejte. Pokud chcete opravdu profesionální, komunikativní a empatický přístup, jste na správné adrese. Určitě pana Cibocha ještě využiju 👍 Zdraví Havířov Suchá a Ústí nad Labem.

M. T.

Makléře realitní společnosti REMAX Mgr. Zdeňka Cibocha mohu vřele všem klientům doporučit. V uplynulém čase jsem se na něj opakovaně obrátila s žádostí o pomoc při prodeji RD, pozemku i pronájmu bytu, a to nejen pro moji osobu, ale i pro organizaci, ve které pracuji jako ředitelka. Jeho služby byly vždy na velmi profesionální úrovni, od zadání požadavku až po úplné vyřízení na všech úřadech. Dle mého názoru zareagoval vždy velmi rychle, projevil osobní přístup. Pokud budu ještě v budoucnu podobné služby poptávat, vím, na koho se mohu s důvěrou obrátit.

Dětský domov Střekov

Jeden z nejlepších makléřů, s kterými jsem kdy spolupracoval – přes různé nečekané komplikace a všeobecné COVID dopady společný projekt dotáhl bez průtahů ke zdárnému konci a součinnost fungovala přesně dle očekávání a dle domluvy bez nepříjemných překvapení. Určitě mohu doporučit.

Jan Andersson

I live in the U.S. and my mom used to live in Usti nad Labem, Czech Republic. I had hired Mr. Ciboch to sell my mom’s apartment when the time came for her to transition to a nursing home. My mom and myself met with Mr. Ciboch in person, showed him the apartment and started the paperwork. Subsequently, I helped to coordinate the sale from overseas.

The one difference compared to the U.S. is that in the Czech Republic in general, the seller’s realtor will by default also represent the buyer (dual agency). It was explained to me that this is the norm. There were no problems whatsoever and the whole transaction
went very smoothly. When the time came to finalize the paperwork, Mr. Ciboch and the notary he’d brought along stopped by mom’s facility and got things done, with minimum effort on her side.

My mom got a better price than she expected. Communication with Mr. Ciboch was great, and we were kept appraised
as to what was going on every step of the way. He was very professional and exceedingly patient dealing with my family.

A very positive experience overall, as a matter of fact better than dealing with the realtors in the U.S. I would definitely use him again.

Stan Papez

Služby pana Cibocha jsem využil opakovaně a vždy s maximální spokojeností. Není dnes mnoho lidí, kteří ctí dané slovo a je možné se na ně spolehnout, ale pan Ciboch mezi ně patří. Pokud i v budoucnu budu potřebovat služby v realitách jistě se něj zase obrátím.

Pavel Žák

Se Zdeňkem Cibochem spolupracuji více než 10 let. Cením si jeho odbornosti, aktivního přístupu i otevřené a férové komunikace. Zdeněk Ciboch mi v minulosti doporučil skvělou investiční příležitost a také mě provedl bezproblémově celým procesem nákupu nemovitosti. Jeho služby mohu každému, kdo kupuje nebo prodává nemovitost, vřele doporučit.

Radmila Pinkavová Jirkovská

Služeb tohoto makléře jsem využil již několikrát, vždy mi byl poskytnut perfektní servis. Operativnost, profesionalita, slušnost. Mohu jen doporučit.

Pavel Mészáros

Jednání s panem Cibochem je na vynikající úrovni a ačkoliv jsme koupi domu nakonec nerealizovali, jeho ochota věci řešit a vyjít vstříc byla velká. Jako makléře ho mohu jen doporučit.

Tomáš Valtr